Nauka narciarstwa w Szczyrku

Narciarstwo obojętnie pod jaką postacią cieszy się ogromną popularnością wśród osób, które w okresie zimowym odwiedzają Beskid Żywiecki i beskid śląski . Szczególnie narciarstwo klasyczne, zjazdowe, które uprawiane jest przez większość. Jazda na nartach to ogromna frajda i naprawdę świetna zabawa, wymaga jednak opanowania podstawowych umiejętności, technik oraz zachowań na stoku, dzięki czemu utrzymujemy się na nartach a nasza jazda jest kontrolowana i płynna. Jeśli ferie zimowe planujesz spędzić w mieście Szczyrk to jest to idealne miejsce, aby przyswoić sobie tą umiejętność.
Narty w Szczyrku to przede wszystkim ogromna liczba świetnie przygotowanych i oświetlonych stoków. Przy każdym z nich praktycznie funkcjonują szkółki narciarskie i znaleźć można łagodne stoki do nauki jazdy na nartach. Lekcje nie są drogie i trwają przeważnie po kilka godzin dziennie, w zależności od Twoich własnych chęci. Dwutygodniowa nauka poprzez cały Twój pobyt sprawi, że samodzielnie będziesz umieć poruszać się na nartach i czuć pewnie podczas zjeżdżania ze stoku. Oczywiście do perfekcji jeszcze daleko, jednak każdy kolejny zjazd, czy też każdy kolejny upadek sprawi, że będziesz coraz lepszy i coraz lepszy.
Po dniu pełnym emocji spędzonym na stoku należy się oczywiście odpoczynek. noclegi w szczyrku posiadają bardzo szeroką ofertę dostosowaną do potrzeb praktycznie każdego. Niezależnie więc jaka jest zasobność Twojego portfela oraz na jakich standardach zakwaterowania Ci zależy z całą pewnością będziesz zadowolony, a swój pobyt będziesz bardzo mile wspominał. Szczyrk noclegi to bardzo wszeroka oferta hoteli, pensjonatów i kwater.


  Prosimy o kontakt
  z właścicielem obiektu i poinformowanie
  o niedziałającej stronie www.basia.wszczyrku.pl

  tel.[+48] 508366889 [+48] 733118633  Opiekun strony - Tenet Jelenia Góra tel. 75 64 19 919
  Aby aktywowac strone nalezy sie zalogowac tutaj i przedłużyc ważnośc strony